ALFA ROMEO
TRIBUTO ITALIANO

Každý detail je vyjádřením obdivu k italské kultuře.

MODERNÍ ITALSKÝ STYL

Limitovaná edice Alfa Romeo Tributo Italiano ztělesňuje moderní italský styl a design. Každý detail podtrhuje dynamickou eleganci a nabízí autentický obraz italské vášně.

Přehled

Objevte svůj styl

STELVIO TRIBUTO ITALIANO

Zažijte vzrušující jízdu s vozem Stelvio Tributo Italiano. Tato speciální edice přináší emoce a preciznost, které jsou součástí DNA značky Alfa Romeo. Díky svým agilním jízdním vlastnostem a vitálnímu výkonu poskytuje fascinující zážitek z jízdy, který okamžitě osloví opravdové nadšence.

Černá kontrastní střecha limitované edice Stelvio Tributo Italiano kombinuje nadčasový design s moderní sofistikovaností.

Stelvio Tributo Italiano má kryty vnějších zpětných zrcátek s miniaturní italskou trikolorou. Tento detail symbolizuje spojení značky Alfa Romeo se současným italským stylem a identitou.

Sportovní eleganci modelu Stelvio Tributo Italiano podtrhují 21" kola z lehké slitiny a červené brzdové třmeny.

Kůží potažené opěrky hlavy modelu Stelvio zdobí vyšité logo, italská trikolóra a nápis "Tributo Italiano".

Červené prošívání na kůží potažené palubní desce a výplních dveří dodává interiéru modelu Stelvio Tributo Italiano jedinečný nádech.

Systém aktivního odpružení modelu Stelvio Tributo Italiano zlepšuje ovladatelnost a zajišťuje agilní a pohodlnou jízdu bez ohledu na terén.

GIULIA TRIBUTO ITALIANO

Tato limitovaná edice vozu Alfa Romeo demonstruje italský styl a osobitost svými elegantními a sportovními liniemi.

Giulia Tributo Italiano má celočernou střechu, která je kontrastní s barvou karoserie.

Giulia Tributo Italiano má kryty vnějších zpětných zrcátek s miniaturní italskou trikolorou - detail, který poukazuje na italskou identitu vozu.

Exkluzivní 19" kola z lehké slitiny s tmavým povrchem a červené brzdové třmeny speciální série Giulia Tributo Italiano symbolizují spojení sportovního a elegantního stylu.

Giulia Tributo Italiano má sportovní kožená sedadla s červenými akcenty, které odhalují červený odstín podkladu, jenž podtrhuje výraznou osobnost vozu a jeho italský styl.

Na předních opěrkách hlavy potažených kůží je vyšito logo značky Alfa Romeo, italská trikolóra a nápis "Tributo Italiano". Tyto detaily dodávají interiéru elegantní nádech a jasnou identitu.

Červené prošívání na kůží potažené palubní desce, výplních dveří a potazích sedadel dodává interiéru modelu Giulia Tributo Italiano jemný a elegantní nádech.

Systém aktivního odpružení modelu Giulia Tributo Italiano zlepšuje jízdní vlastnosti a zajišťuje dynamickou, agilní a zároveň pohodlnou jízdu.

TONALE TRIBUTO ITALIANO

Tonale Tributo Italiano byl vytvořen pro lidi, kteří sdílejí vášeň značky Alfa Romeo pro jízdu. Jeho výrazný styl, jedinečné detaily a agresivní vzhled společně oslavují nefalšované potěšení z jízdy, sportovní charakter a efektivní výkon.

Výrazný vzhled vozu Tonale Tributo Italiano umocňují vnější plastové obklady lakované v barvě karoserie v kombinaci s černými detaily. Exkluzivní prvky, jako jsou ikonické Full-LED Matrix světlomety a nápadné červené brzdové třmeny Brembo, podtrhují závazek značky Alfa Romeo ke stylu, výkonu a italskému designu.

Tonale Tributo Italiano se od standardních verzí liší černou střechou, která vytváří kontrast k barvě laku karoserie a zdůrazňuje elegantní design a moderní linie vozu.

Tonale Tributo Italiano má na krytech vnějších zpětných zrcátek miniaturní italskou trikolóru jako odkaz na hluboké kořeny značky Alfa Romeo.

Sportovní vzhled vozu Tonale Tributo Italiano ze speciální série Alfa Romeo podtrhují 20" kola z lehké slitiny a červené brzdové třmeny.

Na předních opěrkách hlavy potažených kůží je vyšito logo značky, italská trikolóra a nápis "Tributo Italiano".

Červené prošívání na palubní desce a výplních dveří dodává interiéru vozu Tonale Tributo Italiano jemný a elegantní nádech.

Tonale Tributo Italiano má na přístrojové desce karbonovou lištu s ambientním podsvícením, která umocňuje moderní vzhled interiéru.

Cenová nabídka

Požádejte o cenovou nabídku, která otevře dveře k vašim představám.

TESTOVACÍ JÍZDA

Rychlost, vášeň, a nekonečné silnice - vaše testovací jízda začíná právě teď!

mobile

OPERATIVNÍ LEASING

Operativní leasing: Bezstarostná jízda, žádné starosti. Vaše cesta, naše péče!

UPOZORNĚNÍ

Spotřeba paliva Alfa Romeo Giulia Tributo Italiano (l/100 km): 5,0 - 8,1; emise CO2 (g/km): 130 - 183. Homologační hodnoty naměřené v kombinovaném cyklu WLTP, aktualizované k 26.9.2022. Uvedené hodnoty slouží pro účely srovnání.

Alfa Romeo Stelvio Tributo Italiano spotřeba paliva (l/100 km): 5,7 - 9,2; emise CO2 (g/km): 150 - 209. Hodnoty naměřené v kombinovaném cyklu WLTP 21.11.2022. Uvedené hodnoty slouží pro účely srovnání.

Spotřeba paliva Alfa Romeo Tonale Hybrid MHEV Tributo Italiano (l/100 km): 5,6 - 6,3; emise CO2 (g/km): 127 -144. Hodnoty naměřené v kombinovaném cyklu WLTP dne 26.05.2022. Uvedené hodnoty slouží pro účely srovnání.

Tonale Plug-in Hybrid Tributo Italiano spotřeba paliva (vážená kombinovaná) v l/100 km: 1,1 - 1,5; spotřeba elektrické energie (vážená kombinovaná) v kWh/100 km: 16,8 - 18,7; emise CO2 (vážené kombinované) v g/km: 26 - 33. Elektrický dojezd až 82 km v městském cyklu WLTP. Celkový dojezd je maximální možný dojezd jako součet dojezdu se zážehovým motorem a elektrického dojezdu v městském cyklu.

Tyto hodnoty byly naměřeny během testů před homologací v rámci cyklu WLTP dne 4. listopadu 2022. Hodnoty slouží pro účely srovnání. Spotřeba paliva, emise CO2 a dojezd se mohou lišit v závislosti na aktuálním technickém stavu vozidla a různých faktorech, jako je frekvence nabíjení, styl jízdy, rychlost, výbava na přání, zvláštní výbava, formát pneumatik, venkovní teplota a tepelný komfort v kabinách.