ALFA ROMEO STELVIO QUADRIFOGLIO SUPER SPORT

Charakteristické rysy

Limitovaná edice:
Pouze 175 kusů

Černé logo Quadrifoglio
a červené detaily interiéru

Pohon všech kol Q4
technologie

Motor V6 o objemu 2,9 litru
s výkonem 520 koní

Klíčové vlastnosti

Legenda je zpět

Díky triumfu ve druhém ročníku 1000 Miglia v roce 1928 se legendární 6C 1500 Super Sport stal prvním vozem Alfa Romeo, který vyhrál tuto slavnou soutěž. Dnešní den znamená návrat ikony v podobě vysoce výkonného SUV s novým černým logem. Výkonný model Stelvio Quadrifoglio Super Sport, jehož výroba je omezena na pouhých 175 kusů, dorazil na trh.

 

Mohutný, elegantní, černý

Poprvé v historii značky Alfa Romeo je charakteristický čtyřlístek umístěn na tmavém pozadí: bezprecedentní vyjádření síly a exkluzivity.

 

Nezaměnitelná sprotovnost

Cestování za volantem Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Super Sport je prostě nesrovnatelné. Italský sportovní styl ve své nejčistší podobě.

 

Pohon všech kol Q4

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Super Sport nabízí technologii pohonu všech kol Q4, abyste mohli vyrazit na cestu s jistotou a klidem.

 

Zvuk síly

Hudba pro vaše uši. Prémiový výfukový systém Akrapovič se čtyřmi koncovkami pro model Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Super Sport dokáže udělat každou jízdu ikoničtější než kdykoli předtím.

Upozornění

Spotřeba paliva Stelvio Quadrifoglio Super Sport (l/100 km): (g/km): 267. Homologační hodnoty stanovené na základě kombinovaného cyklu WLTP, homologovaného k 14.6.2023. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

Upozornění

Obrázky jsou pouze orientační a mají ilustrativní charakter. Na některých obrázcích může být zobrazeno příslušenství a/nebo výbava, které nejsou součástí standardní výbavy a které budou v okamžiku, kdy bude vozidlo k dispozici, předmětem zvláštního požadavku a příplatku.