ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO SUPER SPORT

Charakteristické rysy

Limitovaná edice:
Pouze 275 kusů

Černé logo Quadrifoglio
a červené detaily interiéru

Vynikající manipulace
a jízdní dynamika

Motor V6 o objemu 2,9 litru
s výkonem 520 koní

Klíčové vlastnosti

LEGENDA V NÁZVU

Alfa Romeo 6C 1500, známá jako "Super Sport", ovládla druhý ročník závodu 1000 Miglia v roce 1928, což znamenalo první vítězství značky v této soutěži. Dnes se čtyřlístek Alfa Romeo vznáší na černém pozadí a vrací tak život právě tomuto jménu. Úchvatný model Giulia Quadrifoglio Super Sport, limitovaný na pouhých 275 kusů, dorazil na trh.

 

Krása nosí černou

Poprvé v historii značky Alfa Romeo je charakteristický čtyřlístek umístěn na tmavém pozadí: bezprecedentní vyjádření síly a exkluzivity.

 

Sportovní DNA

Ve voze Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Super Sport se výkon snoubí se vzrušením z jízdy a připravuje půdu pro jedinečný závodní zážitek.

 

Zvuk síly

Hudba pro vaše uši. Prémiový výfukový systém Akrapovič se čtyřmi koncovkami pro model Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Super Sport dokáže udělat každou jízdu ikoničtější než kdykoli předtím.

 

Stále připojen

Služby Alfa Connect vám poskytnou širokou škálu nejmodernějších řešení navržených pro bezproblémovou konektivitu a nejlepší interakci mezi člověkem a strojem.

UPOZORNĚNÍ

Spotřeba paliva Giulia Quadrifoglio Super Sport (l/100 km): (g/km): 229 - 228. Homologační hodnoty stanovené na základě kombinovaného cyklu WLTP, homologovaného k 14. 6. 2023. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

Upozornění

Obrázky jsou pouze orientační a mají ilustrativní charakter. Na některých obrázcích může být zobrazeno příslušenství a/nebo výbava, které nejsou součástí standardní výbavy a které budou v okamžiku, kdy bude vozidlo k dispozici, předmětem zvláštního požadavku a příplatku.