Nová alfa romeo giulia

Operativní leasing již od 17 488 Kč měsíčně vč. DPH*

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_3# #informative_19#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#

*Ilustrativní vyobrazení a foto. Údaje obsažené v této nabídce mají informativní charakter. Nabídka platí do odvolání. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy nebo objednávky. Nabídka operativního leasingu je poskytována ve spolupráci se společností Arval CZ, s.r.o.
Příklad: Operativní leasing 17 488 Kč včetně DPH měsíčně pro model Alfa Romeo Giulia 2.2 JTD 160k, ceníková cena vozidla vč. DPH 1 149 000 Kč, délka trvání smlouvy 48 měsíců, nájezd 10 000 km/rok.
Nabídky obsahují tyto služby: Finanční splátku (amorizaci vozidla)Mandatorní poplatky (poplatek za rádio)Povinné ručení s limity 100/ 100 mil. KčHavarijní pojištění se spoluúčastí 10 % min 10.000,- Kč (včetně pojištění GAP)Připojištění čelního skla na všechna výhledová skla, se spoluúčastí 500 Kč při výměně skla, zcelení bez spoluúčastiAsistenční služba ARVAL ASSISTANCE 24/7 se službou Náhradního vozu ZDARMA až na dobu 5 dnů při nepojízdnosti, ztrátě RZ, odcizení, a to opakovaněNáklady na servis (veškeré prohlídky předepsané výrobcem, včetně materiálu a pozáruční opravy po celou dobu leasingu včetně dolévání olejů, výměny žárovek, stírátek….)Náklady na pneumatiky – (vyjma neopravitelných defektů, pouze běžné opotřebení, limit na sadu 30.000 km) – včetně přezouvání a uskladnění druhé sadyPoskytovatel OL - Arval.

 Kombinovaná spotřeba a emise CO2 modelu Alfa Romeo Giulia: 5 l/100 km, emise CO2 (g/km): 132. Homologační hodnoty byly stanovené na základě cyklu WLTP. Uvedené hodnoty slouží pro účely porovnání. Údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a dalších faktorech, jakými jsou frekvence nabíjení, styl jízdy, rychlost, specifická a volitelná výbava, rozměr pneumatik, venkovní teplota a tepelný komfort na palubě vozidla.

Na všechny vozy poskytuje Alfa Romeo svým zákazníkům zákonnou dvouletou záruku a dodatečné 3 roky smluvní záruky (do 100.000 km) Maximum Care, dvouletou záruku na lak a sedmiletou na prorezivění karoserie. Během základní dvouleté záruky není nijak omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24 hodin denně v celé Evropě k dispozici speciální asistenční služba. Podmínkou poskytování záruky je dodržení Návodu k použití a údržbě vozidla a předepsaných servisních prohlídek. Více informací o zárukách získáte přímo u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. Výše popsaná smluvní záruka Maximum Care (dodatečné 3 roky) se nevztahuje na velkoodběratele.

Najděte si svůj vůz Alfa Romeo

KONFIGUROVAT MODEL GIULIA

DETAIL MODELU GIULIA