ALFA ROMEO TONALE

Začátek nové éry Alfa Romeo.

NEZAMĚNITELNĚ RYZÍ ALFA ROMEO

Interiér
Technologie

PRVOTŘÍDNÍ TECHNOLOGIE

Díky softwarové architektuře nové generace nabízí Tonale celou řadu technologických inovací. Je to vůbec první vozidlo, které se může pochlubit certifikací NFT blockchain. Ekosystém integrovaných digitálních služeb zajišťuje nejlepší možný zážitek na palubě i mimo ni.

Služby Alfa Connect™
VŽDY PŘIPOJENÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Nové služby Alfa Connect™ nabízejí mnoho funkcí, které vám zajistí nejbezpečnější a nejpropojenější zážitek Alfa Romeo. Mobilní aplikace My Alfa Connect vám doslova vloží váš nový model Tonale do dlaně. Nové služby umožňují snadnou správu vozidla, ať už jste kdekoli.

Tonale Hybrid

ZNOVUOBJEVENÍ SPORTOVNOSTI PRO 21. STOLETÍ

Nový model Tonale představuje vstup Alfa Romeo do světa elektrifikace a je konkrétním řešením udržitelné budoucnosti. To vše bez ztráty neobyčejného zážitku z jízdy s Alfa Romeo.

PROHLÁŠENÍ

Emise CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinované) (g/km): 130-142. Spotřeba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100 km): 5,7-6,2. Pro výpočet byl použitý zkušební cyklus WLTP (nařízení EU 2018/1832). Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly naměřené výrobcem během předběžných testů podle postupu WLTP (nařízení EU 2018/1832) a od skutečných homologačních hodnot se mohou lišit.

BUĎTE MEZI PRVNÍMI
EDIZIONE SPECIALE.
PRVNÍ KROK DO NOVÉ ÉRY ALFY ROMEO.

Nová Alfa Romeo Tonale se představuje v ohromující verzi Edizione Speciale. Toto nové měřítko značky znovuobjevuje sportovnost pro 21. století a přináší špičkové technologie pro nezaměnitelný zážitek z jízdy.

ADAS
INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE VE SLUŽBÁCH ŠPIČKOVÉ BEZPEČNOSTI

Tonale podniká další krok ve zvyšování synergie člověka a stroje pro dokonalejší zážitek z jízdy s nejnovějšími asistenčními systémy řidiče (ADAS). Po dosažení autonomního řízení úrovně 2 může každý na palubě ocenit větší bezpečnost i pohodlí.

Fotografie a vyobrazení jsou ilustrační a mají pouze informativní charakter. Zobrazené barvy a detaily nemusí být v době prodeje dostupné nebo se mohou u skutečného vozidla lišit, a to z technických, konstrukčních či obchodních důvodů. Některé fotografie mohou zobrazovat příslušenství či vybavení, které není součástí standardní výbavy a které v době dostupnosti modelu vozidla bude k dispozici na přání a bude účtováno zvlášť.

Kontaktujte nás

MÁTE OTÁZKY?
KONTAKTUJTE NÁS

Pokud potřebujete další informace požádejte o ně prostřednictvím žádosti.