ALFA ROMEO TONALE
EDIZIONE SPECIALE

Začátek nové éry Alfa Romeo

Obrázky jsou pouze ilustrační.

NEPROMARNĚTE ŠANCI: BÝT MEZI PRVNÍMI

Technologicky nejvyspělejší Alfa Romeo: její sportovní duch zaručí Váš jedinečný zážitek z jízdy. Buďte mezi prvními, kdo ji objeví!

TECHNOLOGICKY NEJVYSPĚLEJŠÍ ALFA ROMEO

Model Edizione Speciale je vybaven 10,25″ dotykovou obrazovkou infotainmentu, plně digitálním 12,3″ teleskopickým přístrojovým panelem a bezdrátovou nabíjecí podložkou.
Přední a zadní parkovací senzory s 360° pohledem z ptačí perspektivy se 4 kamerami umístěnými kolem vozidla Vám zajistí přehled nad vozidlem. Dále se může vůz pochlubit vestavěnou hlasovou asistencí Alexa, pokročilou konektivitou, technologií digitálního certifikátu NFT a řadou dalších prvků.

SKUTEČNÝ HYBRIDNÍ ZÁŽITEK ALFA ROMEO

Elektrifikace bez kompromisů: tato limitovaná edice, dostupná ve dvou verzích 48 V P2 Hybrid, 130 k a 160 k s turbodmychadlem s variabilní geometrií nabízí účinnost a autentický požitek z jízdy Alfa Romeo.

OKOUZLUJÍCÍ PRVNÍ DOJEM

Všechny ikonické rysy designu Alfa Romeo jsou začleněny tak, aby zapůsobily na první pohled. Body kit z tmavého mironu, doplňky a přední štít z matného mironu, full LED Matrix světlomety a zatmavená okna vytvářejí úchvatný vzhled pro každou cestu.

KRÁSA V DETAILECH EDIZIONE SPECIALE

Tonale Edizione Special se vyznačuje exkluzivními detaily, jakými jsou logo „Speciale“ na blatnících, červené brzdové třmeny Brembo a 20″ kola z lehké slitiny.

JAK NA TO

Nakonfigurujte si svůj
model Speciale

Zvolte motorizaci a barvu svého Tonale Edizione Speciale​

Vyjádřete svůj
zájem

Zadejte své údaje a zaregistrujte se

Vyčkejte na naše
potvrzení

Pro potvrzení vaší rezervace vás budeme kontaktovat

Vstoupíte do světa Tonale
Edizione Speciale

Buďte mezi prvními, kdo si vychutná nový model Tonale Edizione Speciale​

ZJISTĚTE VÍCE O MODELU TONALE

Nový model Tonale přináší doslova celý svět funkcí a inovací, které zahájí novou éru Alfa Romeo. Nenechte si ho ujít!

Emise CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinovaný provoz) (g/km): 130-142. Spotřeba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100 km): 5,70-6,23. Pro stanovení údajů byl použitý postup WLTP (nařízení EU 2018/1832). Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2.
Obrázky mají pouze ilustrační charakter. Vyobrazené barvy a detaily nemusí být dostupné nebo se mohou lišit, a to z technických, výrobních nebo obchodních důvodů. Některé obrázky mohou zobrazovat příslušenství či vybavení, které není součástí standardní výbavy a které v době dostupnosti vozidla bude na přání účtováno zvlášť.