Nová Alfa Romeo Stelvio Veloce se špičkovou výbavou: 999.000 Kč bez DPH*, a se zárukou 5 let.

Radost z jízdy, všestrannost a pohodlí. Nyní s ještě větší dávkou technologií.

Prémiová výbava obsahuje

  • Adaptivní bi-xenonové světlomety 35 W

  • 20" slitinové disky kol

  • Elektricky nastavitelná sportovní kožená sedadla v 6 směrech

  • Vyhřívaná sedadla a volant 

  • 8,8'' dotykový displej na středové konzole

  • Sportovní prvky interiéru v hliníkovém provedení

  • S 5letou zárukouŠpičkové bezpečnostní systémy pro vaši bezpečnost

Alfa Romeo Stelvio zcela mění koncept jízdní dynamiky ve své kategorii. Je to SUV se všemi charakteristikami typickými pro sedan, nyní navíc vybaven prvky systémů autonomního řízení, jako jsou adaptivní tempomat and asistenční systém pro jízdu v koloně. To protože dokonalá krása v sobě má i chytrá řešení.Interiéry prémiové kvality

Design a perfektní řemeslné zpracování v kombinaci s nejnovějšími technologiemi, taková je zcela nová středová konzole. Každý její prvek byl navržen tak, aby zaručoval maximální efektivitu a funkčnost jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce bez toho, aby byl jakkoli ovlivněn luxus a pohodlí.Vždy ve spojení

Nyní můžete být v kontaktu se svým Stelviem, ať jste kdekoli. Venku nebo uvnitř svého auta, služby Alfa Connect představují ten druh jedinečné konektivity, díky které se vlastnictví Alfy Romeo stává něčím naprosto jedinečným.


*Nabídka platí pro podnikatele a plátce DPH. V případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná  do odvolání. Kombinovaná spotřeba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 – 227g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nabídka platí pro skladová vozidla s emisní normou E6D, do odvolání nebo do vyčerpání zásob. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.

Nabídka

 • 1

  Vyberte model

 • 2

  Zadejte své údaje

 • 3

  Vyberte prodejce

Vyberte model, na který chcete zaslat cenovou nabídku
Zvolili jste model
Změnit model
Zadejte své údaje

* Povinné pole

Vlastníte vůz, který chcete vyměnit za nový?
Rok výroby

Se zpracováním mých osobních údajů FCA Italy S.p.A. pro marketingové účely uvedené v bodu c) oznámení o zpracování osobních údajů, v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky včetně prostřednictvím elektronické pošty, telefonu (např. automatizované telefonní hovory, SMS, MMS, fax), a jakýmikoliv jiným způsobem (např. webové stránky, mobilní aplikace).

Se zpracováním mých osobních údajů FCA Italy S.p.A. za účelem analyzování mých preferencí a získávání přizpůsobených obchodních sdělení, jak je uvedeno v bodu d) oznámení o zpracování osobních údajů.

Se sdělováním mých osobních údajů dceřiným a propojeným společnostem FCA Italy S.p.A., stejně jako jejich partnerům v automobilovém, finančním, pojišťovacím a telekomunikačním oboru, kteří je budou zpracovávat pro marketingové účely, jak je uvedeno v bodu e) oznámen�� o zpracování osobních údajů e), v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky včetně prostřednictvím elektronické pošty, telefonu (např. automatizované telefonní hovory, SMS, MMS, fax), a jakýmikoliv jiným způsobem (např. webové stránky, mobilní aplikace).

Hai scelto
Cambia modello
Pro zobrazení nejbližšího prodejce ve vašem okolí zadejte vaše PSČ nebo adresa

Vedi elenco
Zvolit
  Vaši žádost jsme zaslali prodejci


  VÍTEJTE VE SVĚTĚ MODELU

  Objevte více
  Nabídky