ALFA ROMEO RACING
  • C39. ZROZEN PRO VELKÉ AMBICE.
  • KIMI RÄIKKÖNEN
  • ANTONIO GIOVINAZZI
  • JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMOCE
  • ZÁVODĚNÍ MÁME V DNA
  • Galerie

C39. ZROZEN PRO VELKÉ AMBICE.

Mistrovství světa Formule 1 představuje naprosto vzrušující výzvu, která odstartuje v Austrálii a skončí o devět měsíců později v Abu Dhabi. Formule 1 je královskou disciplínou motoristického sportu, kde o vítězství rozhodují doslova milisekundy. V roce 2020 se šampionátu zúčastní také tým Alfa Romeo ORLEN se svým monopostem C39.

KIMI RÄIKKÖNEN

KIMI RÄIKKÖNEN

Říkají mu Iceman: introvert, který je za volantem monopostu formule 1 mimořádně schopný. Nepřekvapí tak, že Kimi Räikkönen bude i v sezoně 2020 jedním ze tří mistrů světa F1™ na trati. Je to pro něj výzva, které bude tento finský jezdec čelit, tentokrát za volantem  monopostu Stelvio s číslem 7.

ANTONIO GIOVINAZZI

ANTONIO GIOVINAZZI

Nechybí mu talent ani ambice. V sezoně 2020 to může předvést za volantem monopostu Giulia s číslem 99. Ve své druhé sezoně oficiálního jezdce týmu Alfa Romeo Racing ORLEN je mladý Antonio Giovinazzi připraven dostat se opět o něco dál.

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMOCE

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMOCE

V sezoně 2020 bude tým Alfa Romeo Racing ORLEN čelit soupeřům na tratích celého světa. Každý okruh má své příběhy, svá vlastní čísla a také emoce. Zcela nový a jedinečný příběh začne letos v Austrálii a skončí v Abu Dhabi: objevte všechny detaily okruhů, na nichž můžete vidět naše jezdce za volanty monopostů s názvy Giulia a Stelvio.

ZÁVODĚNÍ MÁME V DNA

ZÁVODĚNÍ MÁME V DNA

Pouhý rok po svém založení 24. června 1910 debutovala Alfa Romeo v oficiální soutěži a zvítězila v prvním závodě v pravidelnosti jízdy v Modeně. Od té doby se její sportovní historie plní mnoha vítězstvími a umístěním na stupních vítězů, v mnoha šampionátech včetně Formule 1. Dnes tato legenda žije dál a je poháněna stejnou vášní.

 

Galerie