ALFA ROMEO RACING
  • MONOPOST C41. ZROZEN Z AMBICÍ
  • KIMI RÄIKKÖNEN
  • ANTONIO GIOVINAZZI
  • Robert Kubica
  • JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMOCE
  • ZÁVODĚNÍ MÁME V DNA
  • Galerie

MONOPOST C41. ZROZEN Z AMBICÍ

Vzrušující výzva začíná v Bahrajnu a skončí o devět měsíců později v Abú Dhabí. Mezitím navštíví doslova celý svět. Je to soutěž, ve které o vítězství a prohře rozhodují milisekundy. Takové je mistrovství světa F1™. V roce 2021 se jej tým Alfa Romeo ORLEN zúčastní s monopostem C41.

KIMI RÄIKKÖNEN

KIMI RÄIKKÖNEN

Říká se mu Iceman: introvert, který je za volantem monopostu F1™ nesmírně efektivní. Nepřekvapí, že Kimi Räikkönen je jedním ze tří mistrů světa F1™ na startovním roštu sezony 2021. Tentokrát bude finský jezdec čelit výzvám za volantem Giulie GTA s číslem 7, monopostu pro letošní sezonu.

ANTONIO GIOVINAZZI

ANTONIO GIOVINAZZI

Nechybí mu talent ani ambice a v roce 2021 to opět předvede za volantem svého monopostu Giulia GTAm s číslem 99. V druhé sezoně v pozici oficiálního jezdce týmu Alfa Romeo Racing ORLEN v F1™ je mladý Antonio Giovinazzi připraven dostat se opět o něco dál.

Robert Kubica

ROBERT KUBICA

Robert Kubica měl premiéru ve formuli 1™ v roce 2006 a byl prvním polským pilotem jezdícím v mistrovství světa F1. Od vítězství na Grand Prix Kanady v roce 2008 si díky lásce k rychlosti a skvělým schopnostem užil dlouhou závodní kariéru. Nyní se jeho zkušenosti zúročují v roli záložního jezdce týmu Alfa Romeo Racing ORLEN.

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMOCE

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMOCE

Sezona 2021 nabídne závody, které vášeň týmu Alfa Romeo Racing ORLEN přivedou na okruhy celého světa. Každý okruh má své příběhy, svá vlastní čísla a také emoce. Zcela nový a jedinečný příběh začíná letos v Bahrajnu a skončí v Abú Dhabí: objevte všechny detaily okruhů, na kterých se naši jezdci stanou hlavními protagonisty za volanty svých monopostů Giulia GTA a Giulia GTAm.

ZJISTIT VÍCE
ZÁVODĚNÍ MÁME V DNA

ZÁVODĚNÍ MÁME V DNA

Pouhý rok po svém založení 24. června 1910 debutovala Alfa Romeo v oficiální soutěži a zvítězila v prvním závodě v pravidelnosti jízdy v Modeně. Od té doby se její sportovní historie plní mnoha vítězstvími a umístěními na stupních vítězů v mnoha mezinárodních šampionátech včetně formule 1. Dnes tato legenda žije dál a je poháněná stejnou vášní. 

Galerie