Stelvio B-Tech
  • ČERNÁ JE ZPĚT
  • Exteriér
  • Infotainment
  • Bezpečnost
  • Komfort
  • Jízdní dynamika
  • Zavěšení
  • SYSTÉM POHONU VŠECH KOL Q4
  • Motory
  • MODELY

ČERNÁ JE ZPĚT

Stelvio B-Tech je nejnovější verzí oceňovaného SUV od Alfy Romeo. Tato speciální edice, vytvořená s cílem zdůraznit odvážný charakter italského designu, špičkové technologie a výjimečný výkon, disponuje elegantními a přitom agresivními černými doplňky v interiéru i exteriéru a rovněž inovativními technologiemi. V každém detailu se ukrývá nekompromisní duch. Stelvio B-Tech přináší prvotřídní výkon a schopnosti ve své třídě a také design, který lze charakterizovat pouze jako Alfa Romeo.

Stelvio B-Tech s bixenonovými 35W světlomety a LED koncovými světly zaručuje dokonalou viditelnost, bezpečí a styl.
Tmavé lesklé kryty zpětných zrcátek a dynamické střešní ližiny zdůrazňují sportovního ducha tohoto Stelvia.
Mezi špičkové technologie Stelvia B-Tech patří infotelematický systém Alfa Connect 8,8“ s podporou platforem zrcadlení telefonu Apple CarPlay a Android Auto a adaptivním tempomatem.
Exteriér
Exteriér

Exteriér

NEPOPIRATELNĚ ALFA ROMEO

Nezaměnitelné Stelvio se v provedení B-Tech pyšní tmavším a působivějším vzhledem. Lesklé tmavé provedení rámečků kolem oken, přední mřížky z karbonových vláken, krytů zpětných zrcátek a bixenonových světlometů zanechají působivý dojem ať již ve zpětném zrcátku nebo u kolemjdoucích. Vyšší postoj je ještě zdůrazněn tmavými 20“ koly, lakovanými brzdovými třmeny, černými střešními ližinami a leskle černými kryty nárazníků, které dominantní povahu tohoto vůbec prvního SUV od Alfy Romeo ještě umocňují.

Leskle černá povrchová úprava vsadky „V“ na mřížce.
Stelvio B-Tech umocňuje svůj exkluzivní vzhled leskle černými koncovkami výfuků a leskle černými kryty nárazníků.
Exkluzivní leskle černá 20“ kola z lehkých slitin (volitelně).

Interiér

NEJČISTŠÍ FORMA POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Dokonalý komfort a design zaměřený na řidiče se zde spojily a vytvořily bezkonkurenční interiér. Nejlepší vybrané materiály a ergonomické uspořádání prvků umožňují plně si užít jízdu. Technická kůže a technická tkanina se snoubí ve vzájemné harmonii s nejpokročilejšími technologiemi: adaptivní tempomat, přístrojový panel se 7“ TFT displejem a služby Alfa Connected Services.

Alfa Romeo Stelvio Super Interni
U Stelvia B-Tech si můžete vybrat ze tří barevných provedení sedadel: černé čalounění, dvoubarevné černo-čokoládové nebo černo-červené.
Volant Stelvia B-Tech je potažený kvalitní černou kůží.
Infotainment
Infotainment

Infotainment

PROSTĚ VÝJIMEČNÝ

Co se týče infotainmentu, Stelvio B-Tech nedělá žádné ústupky. Služby Alfa Connected Services umožňují řidiči být stále ve spojení se světem díky integrované kartě SIM, GPS a akcelerometru. Nabídka služeb vzdálené asistence a ovládání nabízejí vyšší bezpečnost a jistotu na cestách.

Získejte větší jistotu a lepší péči o vozidlo díky službám Alfa Connected Services.
Přijímejte v reálném čase oznámení o stylu řízení a využití vozidla. Mít vše pod kontrolou nikdy nebylo tak snadné.
Bezpečnost

Bezpečnost

VŽDY A VŠUDE V BEZPEČÍ

Stelvio B-Tech je vybaveno zabezpečovacími a bezpečnostními systémy vyvinutými exkluzivně Alfou Romeo. Integrovaný systém brzdění (Integrated Brake System, IBS) je elektromechanické zařízení kombinující řízení stability a brzdový systém. Pozoruhodná inovace, která poskytuje okamžitou a extrémně přesnou reakci brzdového pedálu, vám zajišťuje maximální bezpečí, když ho nejvíce potřebujete.

Systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu (Lane Departure Warning, LDW) rozpoznává vyznačené pruhy na vozovce a upozorňuje řidiče zvukovými a vizuálními signály.
Systém varování před čelním nárazem (Forward Collision Warning, FCW) upozorňuje řidiče na riziko čelního nárazu zvukovými a vizuálními signály a v případě potřeby aktivuje brzdový systém.
Adaptivní tempomat je standardním vybavením modelu B-Tech. Udržuje stálou rychlost vašeho vozu a nepřetržitě sleduje a pomáhá udržovat bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi.
Komfort

Komfort

KAŽDÁ CESTA JE HODNÁ ZAPAMATOVÁNÍ

Skvělý pocit ovládnutí vozovky díky vyššímu posezu ve spojení s nezaměnitelnou sportovní dynamikou činí ze Stelvia B-Tech SUV, které je jedinečně vybavené s cílem poskytovat vám zážitky, jež byly v této kategorii dosud nevídané. Design, ergonomie, prostornost a funkčnost jsou tu navrženy tak, aby byl řidič vždy v centru dění.

Dvouzónová automatická klimatizace je v modelu Stelvio B-Tech součástí standardní výbavy.
Bezklíčové ovládání vstupu Keyless Go je standardním vybavením všech verzí modelu Stelvio, stejně jako elektrické otevírání zavazadlového prostoru, které umožňuje snadný přístup při nakládání a vykládání.
Jízdní dynamika
Jízdní dynamika
Zavěšení

Zavěšení

RADOST Z JÍZDY

Se Stelviem B-Tech získáte pocit, jako byste byli lehcí jako peříčko, a přesto přilepeni k zemi. Zažijete poezii pohybu díky inovativnímu zavěšení navrženému odborníky v Alfě Romeo. Technologie AlfaLink™ poskytuje přilnavost a ovladatelnost, které patří ke špičce ve své třídě, a to i při vysokém bočním zrychlení. Použití hliníku a speciálních kompozitních materiálů pro zavěšení předních i zadních kol výrazně snižuje hmotnost a dosahuje výrazných zlepšení účinnosti a výkonu.

Systém AlfaLink™ s dvojitým příčným trojúhelníkovým ramenem a semivirtuální řízenou nápravou zaručuje, že kola budou stále dokonale kolmo k vozovce, a to i při rychlé jízdě zatáčkami. Je tak zajištěna lepší přilnavost a menší nedotáčivost pro pocit naprosté přesnosti za volantem.
Zadní čtyřapůlprvková náprava zaručuje nejlepší ovladatelnost ve své třídě a výjimečný komfort pro všechny cestující.
SYSTÉM POHONU VŠECH KOL Q4
Motory

Motory

VÝKON STELVIA B-TECH

Stelvio B-Tech nabízí nové modernizované motory plně vyhovující nejnovějším emisním normám. Dvě verze zážehového motoru 2,0 Turbo: 200 a 280 koní, oba v kombinaci se systémem pohonu všech kol Q4. Rovněž dvě verze vznětového motoru 2,2 Turbo: 190 a 210 koní se systémem pohonu všech kol Q4. Všechny motory jsou vyrobeny z celohliníkového monobloku a jsou spojeny s 8stupňovou automatickou převodovkou zaručující maximální účinnost z hlediska plynulosti, výkonu a komfortu.

MODELY