SERVISNÍ SLUŽBY ALFA ROMEO

Nejlepší péče a pozornost věnovaná exkluzivně vašemu vozu Alfa Romeo.

Alfa Romeo SERVISNÍ

NÁHRADNÍ DÍLY

Pouze ti, kteří znají každý detail a součást vaší Alfa Romeo, jsou schopni poskytnout jí potřebnou péči a zajistit tak nejvyšší spolehlivost, pohodlí a výkon.

Originální náhradní díly značky Mopar® jsou navrženy a vyrobeny tak, aby po celou dobu zachovaly původní vlastnosti vaší Alfa Romeo.

 

 

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY

Zjistěte více o dalších řešeních značky Mopar®, které zajistí optimální péči a údržbu pro vaši Alfa Romeo a jsou vždy navrženy v souladu s technickými vlastnostmi vašeho vozidla

REPASOVANÉ NÁHRADNÍ DÍLY

Použité originální komponenty mohou být repasované a nabízet tak výkon odpovídající novým dílům. Repasování probíhá na základě postupu, který je certifikovaný a garantovaný značkou Alfa Romeo.

CLASSIC LINE

Classic Line je specifická řada náhradních dílů distribuovaných značkou Mopar® a navržených pro vozy starší pěti let: výkon a bezpečnost za velmi výhodnou cenu.

OLEJE A KAPALINY PETRONAS

Petronas Lubricants International vyvinula spolu s Alfou Romeo nejlepší maziva a provozní kapaliny pro jednotlivé modely s cílem zajistit jejich špičkový výkon, nízkou spotřebu paliva a minimální dopad na životní prostředí.   

ZÁRUKA A ÚDRŽBA

Jste majitelem nové Alfa Romeo? Objevte všechny výhody záruk a pravidelné údržby, jejichž cílem je zajistit klidnou jízdu bez rizik a nečekaných výdajů.

ZÁRUKA NA VOZIDLO

Užívejte si jízdu naplno: nákupem vaší nové Alfy Romeo automaticky získáte 24měsíční záruku bez omezení kilometrů a k tomu rozšířenou záruku na dalších 36 měsíců s limitem 100.000 najetých kilometrů.

SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA

Jezděte bez starostí se službou Free to Go, která nabízí 24hodinovou asistenční službu. Free To Go je program mobility značky Mopar® , který je k dispozici 365 dní v roce a 24 hodin denně.

ÚDRŽBA

Dodržování plánu pravidelné údržby předepsané výrobcem přispívá k zachování funkčnosti a výkonu vašeho vozidla Alfa Romeo.

NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU VOZIDLA

Ztratili jste návod na použití a údržbu vozidla ke své Alfa Romeo?

Nevadí, najdete jej online.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Alfa Romeo vám nabízí veškerou podporu, kterou potřebujete.

Zákaznické služby zahrnují:

  • informace o modelech, službách a servisní síti. Zavolejte na univerzální bezplatné telefónní číslo 800 200 233 (ze zahraničí volejte +420 221 586 6129).
  • 24hodinovou silniční asistenční službu a odtah 356 dní v roce. Zavolejte na univerzální bezplatné telefonní číslo 800 100 274 (ze zahraničí volejte +420 283 002 914)

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vyberte si z nabídky originálního příslušenství a zvýrazněte sportovního charakter vaší Alfy Romeo. Upřednostňujete prvky pro zvýšení pohodlí nebo praktického uspořádání věcí ve vašem vozidle? V nabídce najdete hned několik vhodných produktů. Pokud hledáte příslušenství navržené v duchu značky Alfa Romeo, Mopar® je pro vás jasnou volbou.

 

ORIGINÁLNÍ ZNAČKOVÉ PŘEDMĚTY

Vaši vášeň pro značku Alfu Romeo nyní můžete vyjádřit při každé příležitosti díky našim stylovým doplňkům. Nenechte si ujít nejnovější značkové předměty a oblečení Alfy Romeo.

Technická literatura

Alfa Romeo nabízí technickou literaturu následujícím způsobem a za následujících podmínek. Problematika je rozdělena na technickou literaturu pro modely vozů a na opravy motorů a převodovek Alfa Romeo .
V případě zájmu o Návod k obsluze nebo jeho dodatky klikněte sem.

Technická literatura pro jednotlivé modely
V případě zájmu o technickou literaturu k modelům vozů Alfa Romeo navštivte webové stránky Technické literatury pro jednotlivé modely.

Obsah kompletní technické literatury, ať již v jakékoli podobě zůstává majetkem společnosti Alfa Romeo a je zakázané tvořit a užívat neautorizovaně vyrobené kopie.

Likvidace autovraků

V souladu s platnou legislativou ČR je každý výrobce a akreditovaný dovozce povinen odebírat vybraná vozidla s ukončenou životností vlastní značky od 1.1.2007 v České republice, jsou-li tato vybraná vozidla odevzdána do sběrného místa stanoveného výrobcem nebo akreditovaným dovozcem. Za tímto účelem byla uzavřena smlouva se společností Metalšrot Tlumačov a.s., která bude provádět ze sídla svých provozoven a smluvních subdodavatelů v celé České republice bezplatný sběr veškerých vozidel s ukončenou dobou životnosti (kterých se povinnost týká) značek FIAT, ALFA ROMEO a LANCIA předaných k likvidaci od posledního držitele, v souladu s požadavky stanovenými v zákoně č. 188/2004 Sb. a vyhlášce č. 41/2005 Sb., případně jejich novelizací. V těchto místech provede po přistavení vozidla v jejich pracovní době bezplatný odběr vozidla s ukončenou dobou životnosti od posledního držitele v případě úplného (kompletního) vozidla, jinak proti příslušné úhradě ze strany posledního držitele vozidla. Společnost Metalšrot Tlumačov a.s. zajistí po odběru vozidla, nejpozději však do 10 dnů, pro všechna vozidla s ukončenou dobou životnosti v souladu se zákonem, vydání osvědčení o ekologické likvidaci (převzetí) autovraku.

Zpětný odběr – baterie, akumulátory, pneumatiky

Recyklace automobilových baterií nebo akumulátorů

Zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění ukládá dovozcům vozidel mimo jiné zajistit na vlastní náklady bezplatný odběr automobilových baterií nebo akumulátorů použitých ve vozidlech (včetně např. přenosných baterií v dálkovém ovládání k vozidlu). Automobilové baterie a akumulátory obsahují nebezpečné látky, nejčastěji různé formy těžkých kovů. Pro lidský organismus se tyto látky vyznačují akutní či chronickou toxicitou, případně jsou karcinogenní.

Automobilové baterie nebo akumulátory jsou označené speciálním symbolem a na konci jejich životnosti by je koneční uživatelé měli bezplatně odevzdat v místech zpětného odběru.

Společnost FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. zajišťuje v rámci solidárního plnění zpětný odběr automobilových baterií a akumulátorů. Koneční uživatelé mají možnost tyto baterie bezplatně odevzdat v místech zpětného odběru uvedených na internetové adrese http://autobaterie.zpetnyodber.eu/.

Na internetových stránkách http://iris.mzp.cz/Aplikace/aba.nsf je naše společnost zapsána v Seznamu výrobců baterií a akumulátorů.

Recyklace pneumatik

Zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech v § 38 a násl. ve spojení s vyhláškou č. 237/2002 Sb. a č. 248/2015 Sb. ukládá povinným osobám (osoby, které vybrané výrobky včetně pneumatik uvádí v České republice na trh) zajistit zpětný odběr výrobků nabídnutých ke zpětnému odběru.

Použité pneumatiky můžete jako koneční uživatelé bezplatně odevzdat bez ohledu na výrobní značku v rámci našeho individuálního systému v místech zpětného odběru u našich autorizovaných partnerů.

Náklady dle zákona č.185/2001 Sb., § 38a, odst. 5 činí 1 až 3 Kč/kg a jsou součástí prodejní ceny.

Na internetových stránkách http://iris.mzp.cz/Aplikace/azop.nsf je naše společnost zapsána v Seznamu povinných osob.