ALFA ROMEO SAUBER F1 TEAM: KONCEPT TÝMOVÝCH BAREV ODHALEN

V sobotu 2. prosince byl v Museo Storico značky Alfy Romeo v Arese odhalen livery koncept nového týmu Alfa Romeo Sauber F1 Team, který se zrodil z partnerství skupiny Fiat Chrysler Automobiles (FCA) a švýcarského závodního týmu společnosti Sauber Motorsport.

 

Za přítomnosti generálního ředitele FCA Sergia Marchionneho a prezidenta společnosti Sauber Motorsport AG Pascala Picci byla rovněž oznámena jména dvou řidičů týmu: Marcuse Ericssona a Charlese Leclerca.

 

Alfa Romeo se do závodního světa mistrovství Formule 1 vrací jako klíčový hráč, a to od sezony 2018. Závodění bylo po mnoho let nedílnou součástí DNA této značky a fanouškům v minulosti přinášelo spoustu mimořádných zážitků i díky získaným titulům mistrů světa Nina Fariny a Juana Manuela Fangia na palubě legendárních vozů Tipo 158 a Tipo 159.

 

Touto událostí značka Alfa Romeo započala novou kapitolu ve své již 107leté historii. Odhalení týmových barev v historickém muzeu Museo Storico Alfa Romeo je o to symboličtější, že zde byla 24. června 2015 ve světové premiéře představena nová Alfa Romeo Giulia, která ztělesňuje nové vzory a hodnoty značky v kombinaci s maximálním vyjádřením motta značky „Meccanica delle Emozioni“, tedy mechaniky vyvolávající emoce.

 

Setkání všech fanoušků nového týmu je naplánováno na březen 2018. Připravte se na nové zážitky.

 

V Arese, 2.  prosince 2017