Alfa Romeo Giulia a trojice jezdců týmu Ferrari: „la meccanica delle emozioni“ ve videu

 

Při příležitosti Grand Prix Itálie oslavuje Alfa Romeo závodní tým Ferrari prostřednictvím vzrušujícího videa, jehož hlavními protagonisty jsou oficiální týmoví jezdci - Sebastian Vettel, Kimi Räikkönen a Antonio Giovinazzi - na palubě nejvýkonnějšího vozu Alfa Romeo vyrobeného pro silniční použití: Giulie Quadrifoglio.

 

Spot navržený agenturou Armando Testa a produkovaný společností Buddy Film začíná leteckým pohledem na testovací okruh v Ballocu (Vercelli), zatímco napínavá hudba pomáhá navodit strhující a adrenalinem nabitý zážitek.

 

Jezdci týmu Ferrari, všichni za volanty výkonné červené Giulie Quadrifoglio, brázdí okruh strhujícím stylem za pomoci výkonu a agility tohoto neobyčejného vozu vybaveného celohliníkovým zážehovým přeplňovaným motorem 2.9 BiTurbo o výkonu 510 k. Tento agregát vozu poskytuje zcela mimořádné výkonové parametry: nejvyšší rychlost 307 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,9 sekundy a nejvyšší točivý moment 600 Nm při 2500 ot./min.

 

Ohromující Giulia Quadrofoglio, která je dokonalým vyjádřením nového přístupu a koncepce Alfa Romeo „la meccanica delle emozioni" není na okruhu žádným nováčkem: v loňském roce stanovila na kultovním okruhu Nürburgring známém jako „Zelené peklo" rekord své kategorie (7 minut a 32 sekund).