Světová premiéra na mezinárodním autosalonu v Paříži

Alfa Romeo se vrací na mezinárodní autosalon v Paříži s prestižní expozicí hodnou prémiové značky, která symbolizuje italskou dokonalost.

V centru pozornosti bude světová premiéra modelu Giulia Veloce, nového vrcholného provedení řady, jež nabízí exkluzivní motorizace a styl. Tato verze nabízí dvě pohonné jednotky: zážehový přeplňovaný motor 2.0 Turbo o výkonu 280 k a vznětový přeplňovaný motor 2.2 o výkonu 210 k, v obou případech v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou a bezkonkurenčním pohonem všech kol Q4. Systém Q4 poskytuje v nové Giulii Veloce všechny výhody pohonu všech kol ve smyslu stability, trakce a bezpečnosti a zároveň zaručuje nízkou spotřebu paliva, skvělou odezvu a veškeré potěšení z jízdy pohonu zadních kol.

V Paříži se Alfa Romeo Giulia představí v pěti různých provedeních: dvou nových verzích Veloce, dvou verzích Super a úchvatné Quadrifoglio. Vedle těchto výtvorů se veřejnosti představí také nová Giulietta Veloce a nové MiTo Veloce, které se mohou pochlubit novou rodinnou spřízněností s Giulií, a také Alfa Romeo 4C ve verzích Coupé a Spider, jež je moderní ikonou značky.

Alfa Romeo se těší na setkání všech svých příznivců v Paříži od 1. do 16. října. Pro nejnovější informace sledujte oficiální sociální kanály značky Alfa Romeo.