VSTUPTE DO SVĚTA GIULIA QUADRIFOGLIO

ZAŽIJTE ZÁVODNÍ OKRUH NA JEJÍ PALUBĚ

Z RŮZNÝCH ÚHLŮ POHLEDU

Pro Alfa Romeo je řidič vždy ten nejdůležitější. Je centrem všeho. Je rozhodujícím článkem z hlediska celého projektu, ergonomie a emocí z jízdy.

Počínaje dnešním dnem můžeme my všichni zažít emoce z jízdy na závodní dráze s Giulia Quadrifoglio, a to díky videu pořízenému pomocí 360° techniky. Díky tomuto videu můžeme objevit dynamiku a výkon na trati nejsportovnějšího silničního vozu Alfa Romeo všech dob. Nabízí se nám exkluzivní záběry a úhly pohledu prostřednictvím 8 kamer nainstalovaných v Giulia Quadrifoglio, která projela 2 okruhy testovací dráhy Lainate v milánské provincii. Zažijeme nakloněné zatáčky, šikany a rovinky v plné rychlosti. Zvukový záznam byl pořízen pomocí 2 mikrofonů, jednoho umístěného uvnitř kokpitu a druhého pod kapotou, a následně synchronizovaných s videem, aby bylo zajištěno, že si užijeme mimořádný zvuk úžasného přeplňovaného šestiválce o objemu 2,9 l s výkonem 510 k.

Čeká na vás opravdový zážitek. 360° video je rovněž k dispozici na oficiálních facebookových stránkách a youtube kanálu Alfa Romeo a lze si jej prohlídnout na počítači i na mobilních zařízeních.

Užijte si emoce Giulia Quadrifoglio!

13/04/2016

360° video nelze spustit ve starších prohlížečích. Pokud máte potíže, zkuste váš prohlížeč aktualizovat.