EXTRA VÝBAVA NYNÍ SE SLEVOU 50%

A NAVÍC SERVIS
NA 3 ROKY / 90 000 KM V CENĚ VOZU

VÝBĚR Z BOHATÉ VÝBAVY:

  • Alfa Connect 8.8” 3D NAV + funkce zrcadlení chytrého telefonu
  • Lakované brzdové třmeny černé/červené/žluté
  • Bezklíčový vstup Key-less Entry
  • Zadní parkovací kamera s dynamickou naváděcí grafikou
  • Přední a zadní parkovací senzory
  • Asistent dálkových světel
  • Elektrochromatické vnitřní a vnější zpětné zrcátka s funkcí samostmívání
  • Monitoring mrtvého úhlu s funkcí upozornění na pohyblivé překážky při couvání
  • El. Nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce v 6 směrech s pamětí u řidiče
  • Adaptivní bi-xenonové světlomety (35W) s funkcí natáčením do zatáček (AFLS)
MODEL GIULIA STELVIO
Verze Giulia Super, Veloce platí pro vše kromě QV
Sleva na výbavu v hodnotě: 50.000 Kč 70.000 Kč 80.000 Kč
Podmínka: výbava v minimální hodnote: 100.000 Kč 140.000 Kč 160.000 Kč
SERVISNÍ BALÍK EASY CARE
Ke všem vozům Stelvio a Giulia je nyní v nabídce servisní balík EASY CARE na 3 roky nebo 90.000 km zdarma. Nechte si svůj vůz hýčkat a získejte bezplatný servis pro váš nový vůz Alfa Romeo Stelvio nebo Giulia.

* Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100.000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.

**Nabídka platí pro všechny verze kromě stupňů výbavy QV a NRing. Zvýhodnení platí při objednání výbavy minimálně v dvounásobné hodnotě zvýhodnění. Uvedené cenové zvýhodnění se liší v závislosti na stupni výbavy modelu.

Pro bližší informace o cenách prosím kontaktujte kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Alfa Romeo. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy.

1/3 Zvolte model, na který chcete zaslat cenovou nabídku

2/3 Zadejte své údaje

* Povinné pole


Máte vybraný ještě jiný model? Ano/Ne
Μάρκα*
Μοντέλο*
3/3 Zvolte prodejce, který vás má s nabídkou kontaktovat.

Pro zobrazení nejbližšího prodejce ve vašem okolí zadejte v bodu 2/3 vaše PSČ.

Qua c'è la mappa. Vedere tab Test Drive.

Se zpracováním mých osobních údajů FCA Italy S.p.A. pro marketingové účely uvedené v bodu c) oznámení o zpracování osobních údajů, v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky včetně prostřednictvím elektronické pošty, telefonu (např. automatizované telefonní hovory, SMS, MMS, fax), a jakýmikoliv jiným způsobem (např. webové stránky, mobilní aplikace).).

Se zpracováním mých osobních údajů FCA Italy S.p.A. za účelem analyzování mých preferencí a získávání přizpůsobených obchodních sdělení, jak je uvedeno v bodu d) oznámení o zpracování osobních údajů.

Se sdělováním mých osobních údajů dceřiným a propojeným společnostem FCA Italy S.p.A., stejně jako jejich partnerům v automobilovém, finančním, pojišťovacím a telekomunikačním oboru, kteří je budou zpracovávat pro marketingové účely, jak je uvedeno v bodu e) oznámení o zpracování osobních údajů e), v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky včetně prostřednictvím elektronické pošty, telefonu (např. automatizované telefonní hovory, SMS, MMS, fax), a jakýmikoliv jiným způsobem (např. webové stránky, mobilní aplikace).