JEĎ TEĎ HNED

Speciální limitovaná nabídka skladových vozů Alfa Romeo Giulia platná pouze do vyprodání zásob!


Sleva 25%


Nová Alfa Romeo Giulia s elegantním italským designem a neodolatelnými jízdními vlastnostmi, nyní navíc se žádanými prvky výbavy a za skvělou cenu.

Ve výbavě vozu:

 • Bi-xenonové světlomety
 • Navigační systém
 • Přední a zadní parkovací senzory
 • Monitoring mrtvého úhlu 
 • Samostmívací zpětná zrcátka vnější/vnitřní
 • Kola z lehkých slitin

A mnohem víc!


Kombinovaná spotřeba 5,1–9,2 l/100 km, emise CO2 128–212 g/km. Použitá fotografie je pouze ilustrační. Nabídka platí pro skladová vozidla s emisní normou E6B do odvolání nebo do vyčerpání zásob. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. * Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.

Nabídka

 • 1

  Vyberte model

 • 2

  Zadejte své údaje

 • 3

  Vyberte prodejce

Vyberte model, na který chcete zaslat cenovou nabídku
Zvolili jste model
Změnit model
Zadejte své údaje

* Povinné pole

Vlastníte vůz, který chcete vyměnit za nový?
Rok výroby

Se zpracováním mých osobních údajů FCA Italy S.p.A. pro marketingové účely uvedené v bodu c) oznámení o zpracování osobních údajů, v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky včetně prostřednictvím elektronické pošty, telefonu (např. automatizované telefonní hovory, SMS, MMS, fax), a jakýmikoliv jiným způsobem (např. webové stránky, mobilní aplikace).

Se zpracováním mých osobních údajů FCA Italy S.p.A. za účelem analyzování mých preferencí a získávání přizpůsobených obchodních sdělení, jak je uvedeno v bodu d) oznámení o zpracování osobních údajů.

Se sdělováním mých osobních údajů dceřiným a propojeným společnostem FCA Italy S.p.A., stejně jako jejich partnerům v automobilovém, finančním, pojišťovacím a telekomunikačním oboru, kteří je budou zpracovávat pro marketingové účely, jak je uvedeno v bodu e) oznámení o zpracování osobních údajů e), v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky včetně prostřednictvím elektronické pošty, telefonu (např. automatizované telefonní hovory, SMS, MMS, fax), a jakýmikoliv jiným způsobem (např. webové stránky, mobilní aplikace).

Hai scelto
Cambia modello
Pro zobrazení nejbližšího prodejce ve vašem okolí zadejte vaše PSČ nebo adresa

Vedi elenco
Zvolit
  Vaši žádost jsme zaslali prodejci


  VÍTEJTE VE SVĚTĚ MODELU

  Objevte více
  Nabídky