Giulietta Veloce
  • GIULIETTA VELOCE S
  • Styl
  • Technologie
  • Dynamika
  • ZAVĚŠENÍ a BRZDOVÝ SYSTÉM
  • Pohonná jednotka

GIULIETTA VELOCE S

NOVÝ DESIGN, NOVÉ EMOCE

Energické emoce na první pohled: nová limitovaná edice Giulietta Veloce S si zaslouží pozornost díky svým karbonovým doplňkům a červené barvě Alfa, která přesně vyjadřuje příslušnost k rodu Veloce.

veloce s
Sportovní výfuk „Gran Turismo“ z dílny Magneti Marelli Elaborazioni 1919 se zvětšenou koncovkou pro ještě výraznější zvuk.
veloce s
18″ matně černá kola s pěti otvory s červeným logem Alfa Romeo.
Styl
Styl

EXTERIÉR

Alfa Romeo Giulietta Veloce je skutečným ztělesněním ducha a designu značky Alfa Romeo v kompaktním hatchbacku. Exceluje svým výkonem a sportovním charakterem, které činí tento vůz nepřehlédnutelným v silniční konkurenci. Ve výbavě vozu najdete sportovní zavěšení, boční prahové lišty, přední spoiler a zadní horní spoiler v červené barvě Alfa, exkluzivní 18palcová 5paprsková dvojitá kola z lehkých slitin, tónovaná skla, robustní brzdový systém Brembo s červenými brzdovými třmeny a dvě velké koncovky výfuku. K dalším unikátním detailům patří exkluzivní logo „Veloce“, světlomety s karbonovým dekorem a tmavé antracitové kliky dveří, postranní zpětná zrcátka, čelní mřížka a obložení předních mlhových světel.

giulietta veloce styl
Alfa Giulietta Veloce je postavena na exkluzivních 18 palcových kolech z lehkých slitin.
giulietta veloce styl
Dvě mohutné chromované koncovky výfuku jsou standardní výbavou modelu Veloce.
giulietta veloce styl
„Veloce“ v italštině znamená „rychlý“. Tomuto významu slova přesně odpovídá motor 1750 TBi 240 HP, který byl vyvinut na bázi hnacího agregátu sportovního vozu Alfa Romeo 4C.

INTERIÉR

Sportovní charakter vozu Alfa Giulietta Veloce podtrhují nová, anatomicky tvarovaná sedadla s kombinací kůže a alcantary s integrovanou hlavovou opěrkou a červeným prošíváním, hliníkové pedály, rámeček kolem přístrojů na palubní desce ve tmavém designu, sportovní volant se zploštělou dolní části věnce s červeným kontrastním prošíváním a obložení kolem palubní desky s dveřními panely v karbonovém dekoru.

Alfa Romeo Giulietta Interiér
veloce s interiér
Sportovní sedadla v kombinaci kůže a alcantary s červeným prošíváním jsou standardní výbavou tohoto modelu.
veloce s interiér
Alfa Giulietta Veloce má dole zploštělý volant potažený kůží.
veloce s interiér
Alfa Giulietta Veloce má karbonový dekor na obložení kolem palubní desky a na dveřních panelech.
Technologie
Technologie

SYSTÉM INFORMACÍ A ZÁBAVY

Alfa Giulietta Veloce má ve výbavě inovativní multimediální systém Uconnect™ Radio Nav s 6,5palcovou dotykovou obrazovkou, Bluetooth®, MP3, streamováním zvuku, vstupem AUX, konektorem USB, hlasovým ovládáním a čtečkou SMS. Nejnovější aktualizace této verze služeb Uconnect™ LIVE: stáhněte si aplikaci do svého smartphonu a integrujte služby LIVE přes svůj chytrý telefon. Přístup k řadě aplikací, od sociálních sítí a streamování hudby po zábavu a přehledy jízdní charakteristiky. Navíc máte k dispozici aplikaci Alfa Performance, která umožňuje sledovat parametry vozidla, měřit výkon a získávat jízdní doporučení v reálném čase.

veloce s technologie
Systém Uconnect™ 6,5” Radio Nav je standardní výbavou modelu Veloce.
veloce s technologie
Řízení s tempomatem oceníte při dlouhých cestách.
veloce s technologie
Příplatkový zvukový systém Bose™
Dynamika
Dynamika
ZAVĚŠENÍ a BRZDOVÝ SYSTÉM

ZAVĚŠENÍ a BRZDOVÝ SYSTÉM

Alfa Giulietta Veloce má ve výbavě špičkové elektronické systémy pro dynamické řízení ovladatelnosti a bezpečnou jízdu. Nabízí sofistikovanou architekturu v podobě lehké a pevné konstrukce z hliníku a vysokopevnostní oceli, která si poradí s těmi nejnáročnějšími silničními podmínkami, co se týká jízdní stability, agility a bezpečnosti. Jedinečný systém zavěšení kol byl navržen v podobném duchu, aby zajistil perfektní stabilitu i při vysokých rychlostech. Vůz Alfa Giulietta Veloce je navíc osazen robustním brzdovým systémem Brembo s brzdovými třmeny v červeném provedení Alfa a sníženým sportovním zavěšením kol.

veloce s ZAVĚŠENÍ a BRZDOVÝ SYSTÉM
Systémy zavěšení MacPherson na přední nápravě a Multilink na zadní nápravě poskytují zvýšenou ovladatelnost, komfort a bezpečnost za všech jízdních podmínek.
veloce s ZAVĚŠENÍ a BRZDOVÝ SYSTÉM
Aktivní řízení se dvěma pastorky Dual Pinion je systémem řízení nové generace vyvinutým pro zajištění naprosté jízdní spokojenosti.
Pohonná jednotka
Pohonná jednotka

Motory

Alfa Giulietta Veloce má pod kapotou nejvýkonnější motor ze spektra jednotek dostupných pro model Giulietta: přeplňovaný zážehový motor 1750 Turbo o výkonu 240 HP. Tento vlajkový motor byl zkonstruován s cílem zajistit mimořádný výkon. Součástí hnacího ústrojí je také inovativní dvouspojková poloautomatická převodovka se suchou spojkou ALFA TCT z dílny Alfa Romeo, která zajišťuje trvalé rozdělování točivého momentu a trakci bez ztráty výkonu při řazení. Všechny komponenty vozu Alfa Giulietta Veloce jsou sladěny tak, aby si řidič za volantem užíval nefalšovanou závodní jízdu.

BENZÍN

Motor
1.750 TB 240 CV
Počet válců
4 válcový 
Převodovka
6 rychlostní dvouspojková
Kombinovaná spotřeba paliva mpg 
 (l/100km) 
41,5 (6,8)
Emise CO2 (g/km)
 157 
Klasifikace
Euro 6 
Start &Stop
Standardně