Giulia B-Tech
  • PŘEHLED
  • Infotainment
  • Bezpečnost
  • Jízdní dynamika
  • Zavěšení
  • Motory
  • Stupně výbavy
PŘICHÁZÍ NOVÁ ÉRA

Stačí jediný pohled. Leskle černé detaily modelu Giulia B-Tech upoutají každého. Rámečky kolem oken, ikonická přední mřížka, kryty zpětných zrcátek a koncovky výfuku v leskle černém provedení ještě více zdůrazňují půvab mistrně navrženého vozu, který změnil význam slova sedan. Divoký a přesvědčivý charakter Giulie B-Tech je v dokonalé harmonii s jejími výraznými liniemi a elegancí. Nabízí styl, který lze definovat jedině jako autenticky italský.

alfa romeo giulia super
19” kola z lehkých slitin B-Tech.
alfa romeo giulia super - details
Leskle černá přední mřížka přispívající k dokonalému vzhledu.
Loga a koncovky výfuku v tmavém provedení dodávající vozu styl a agresivitu.

INTERIÉR

ESENCE KOMFORTU A VÝKONU

Interiér, palubní deska a veškeré ovládání technologií je orientované na řidiče. Vše navržené s jediným cílem – zajistit čistý výkon. Kvalitní detaily, jako hliníkové kryty prahů a dvoutónová palubní deska a obložení dveří, zvyšují nadstandardní dojem z tohoto prostředí. Sedadla jsou dostupná ve 3 barevných kombinacích a jsou čalouněná kůží.

Alfa Romeo Giulia Super intérieur
Tři provedení kožených sedadel: v černé, dvoubarevné černo-tabákové a černo-červené barvě
Tlačítko zapalování je integrované na volantu. Volant a hlavice řadicí páky jsou potažené kůží.
Hliníkové kryty prahů s logem Alfa Romeo a elektricky ovládaná sedadla jsou součástí volitelné výbavy.
Infotainment

Infotainment

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ: ČLOVĚK A STROJ

Ovládání na volantu a otočný ovladač umožňují soustředit se na cestu, zatímco jste stále ve spojení se světem kolem vás.

Infotelematický systém Alfa Connect 8,8” s barevným displejem.
7” displej na přístrojovém panelu poskytuje řidiči přehledně veškeré potřebné informace.
Bezpečnost
Bezpečnost

Bezpečnost

EMOCE V BEZPEČÍ

Giulia je vybavena nejpokročilejšími bezpečnostními systémy, díky nimž dosáhla 5hvězdičkového hodnocení v testech Euro NCAP s výjimečným skóre 98 % ochrany dospělých cestujících, což je dosud nejvyšší hodnocení, jakého kdy vůz dosáhl.

Systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu (Lane Departure Warning, LDW). Pokud se řidič nechtěně vychýlí z jízdního pruhu, aniž by použil ukazatele směru, systém jej upozorní zvukovým a vizuálním signálem.
Systém varování před čelním nárazem (Forward Collision Warning, FCW) + automatické nouzové brzdění (Autonomous Emergency Brake, AEB) s detekcí chodců. Varuje řidiče na blížící se překážku a aktivuje automatické nouzové brzdění.
Monitorování mrtvého úhlu (Blind Spot Monitoring, BSM) s detekcí pohybu za vozem (volitelně). Při couvání detekuje a upozorňuje řidiče na vozidla a chodce v mrtvých úhlech. Dostupné rovněž s couvací kamerou s dynamicky se měnícími virtuálními mřížkami usnadňujícími parkování.
Jízdní dynamika
Jízdní dynamika
Zavěšení

Zavěšení

Systém zavěšení AlfaLink™ patentovaný značkou Alfa Romeo

Díky zavedení špičkových technologií a vysoce specifických materiálů zaručuje model Giulia B-Tech výjimečnou citlivost řízení v kombinaci s bezkonkurenčním komfortem. Obvyklý systém zavěšení byl nahrazen novým systémem AlfaLink™, který díky rozsáhlému použití hliníku pro zavěšení předních i zadních kol výrazně snižuje hmotnost vozidla, činí jej agilním a současně bezpečným. Potěšení z jízdy nepřipouští žádné kompromisy.

Přední zavěšení s dvojitým příčným trojúhelníkovým ramenem a semivirtuální řízenou nápravou zvyšuje točivý moment na volantu o 20 %, zlepšuje příčnou přilnavost a snižuje nedotáčivost.
Čtyřapůlprvková zadní náprava zaručuje nebývalý komfort.
Motory

Motory

PRVOTŘÍDNÍ VÝKON PRO OPRAVDOVÉ EMOCE

Giulia B-Tech nabízí dvamůže být vybavena dvěma výjimečnéými čtyřválcovéými celohliníkovéými motory s turbodmychadlem, jež splňují nejnovější emisní normy. Byly navrženy a zkonstruovány pro výjimečný výkon a účinnost s nebývalým vyvážením. Vznětový motor 2,2 nabízí výkon 190 koní a zážehový motor 2,0 vyvine výkon 200 koní. Oba jsou spojeny s osmistupňovou automatickou převodovkou.

Stupně výbavy

MODELY