ALFA ROMEO RACING
  • C38. Zrozen pro velké ambice.
  • Kimi Räikkönen
  • Antonio Giovinazzi
  • Antonio Giovinazzi
  • Store
  • Historie protkaná vášní
  • Galerie

C38. Zrozen pro velké ambice.

Mistrovství světa Formule 1 představuje naprosto vzrušující výzvu, která odstartuje v Austrálii a po 21 kolech skončí v Abu Dhabi. Formule 1 je královskou disciplínou motoristického sportu, kde o vítězství rozhodují doslova milisekundy. V roce 2019 se šampionátu zúčastní také Alfa Romeo s vozem C38.

Kimi Räikkönen

Kimi Räikkönen

Říkají mu Iceman: introvert, který je za volantem vozu formule 1 extrémně schopný. Jeden ze tří mistrů světa formule 1 soutěžících v sezoně 2019. Je to pro něj výzva, které bude tento finský jezdec znovu čelit, tentokrát za volantem monopostu Stelvio s číslem 7. 

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Nechybí mu talent ani ambice a v roce 2019 to může předvést za volantem monopostu Giulia s číslem 99. Stát se oficiálním jezdcem týmu Alfa Romeo Racing ve formuli 1 byl pro tohoto mladého italského jezdce sen, který se stal skutečností.

Antonio Giovinazzi

21 okruhů, nekonečné emoce

Dvacet jedna závodů Mistrovství světa formule 1 roku 2019, do nichž se tým Alfa Romeo Racing vrhá s odvahou a vášní. Dvacet jedna okruhů a každý se svým příběhem, čísly i emocemi. Náš jedinečný příběh se začal psát v Austrálii a skončí v Abu Dhabi. Objevte všechna tajemství okruhů, na nichž můžete vidět naše jezdce za volanty monopostů C38 s názvy Giulia a Stelvio.

Zjistěte více
Store

ZÁVODNÍ PRUH

KOLEKCE PRO VŠECHNY OPRAVDOVÉ NADŠENCE

Od oficiálního oblečení po jedinečné příslušenství Alfa Romeo Racing. Podívejte se na kolekci navrženou pro oslavu naši celoživotní vášně. Pro více informací navštivte svého dealera nebo vstupte do internetového obchodu.

PŘEJÍT DO OBCHODU
Historie protkaná vášní

Historie protkaná vášní

Už rok po svém založení, 24. června 1910, se Alfa Romeo poprvé představila v oficiální soutěži a zvítězila v závodě v pravidelnosti jízdy v Modeně. Od té doby se stala skutečnou závodní legendou, která má za sebou vítězství a umístění na bodovaných pozicích v mnoha mezinárodních šampionátech, včetně Formule 1. Dnes tato historie ožívá a tak, jako tehdy, i nyní ji pohání skutečná vášeň.

Galerie