ALFA ROMEO RACING
  • C38. Zrozen pro velké ambice.
  • Kimi Räikkönen
  • Antonio Giovinazzi
  • Antonio Giovinazzi
  • Historie protkaná vášní
  • Galerie

C38. Zrozen pro velké ambice.

Mistrovství světa Formule 1 představuje naprosto vzrušující výzvu, která odstartuje v Austrálii a po 21 kolech skončí v Abu Dhabi. Formule 1 je královskou disciplínou motoristického sportu, kde o vítězství rozhodují doslova milisekundy. V roce 2019 se šampionátu zúčastní také Alfa Romeo s vozem C38.

Kimi Räikkönen

Kimi Räikkönen

Říkají mu Iceman: introvert, který je za volantem vozu formule 1 extrémně schopný. Jeden ze tří mistrů světa formule 1 soutěžících v sezoně 2019. Je to pro něj výzva, které bude tento finský jezdec znovu čelit, tentokrát za volantem monopostu Stelvio s číslem 7. 

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Nechybí mu talent ani ambice a v roce 2019 to může předvést za volantem monopostu Giulia s číslem 99. Stát se oficiálním jezdcem týmu Alfa Romeo Racing ve formuli 1 byl pro tohoto mladého italského jezdce sen, který se stal skutečností.

Antonio Giovinazzi

21 okruhů, nekonečné emoce

Dvacet jedna závodů Mistrovství světa formule 1 roku 2019, do nichž se tým Alfa Romeo Racing vrhá s odvahou a vášní. Dvacet jedna okruhů a každý se svým příběhem, čísly i emocemi. Náš jedinečný příběh se začal psát v Austrálii a skončí v Abu Dhabi. Objevte všechna tajemství okruhů, na nichž můžete vidět naše jezdce za volanty monopostů C38 s názvy Giulia a Stelvio.

Zjistěte více
Historie protkaná vášní

Historie protkaná vášní

Už rok po svém založení, 24. června 1910, se Alfa Romeo poprvé představila v oficiální soutěži a zvítězila v závodě v pravidelnosti jízdy v Modeně. Od té doby se stala skutečnou závodní legendou, která má za sebou vítězství a umístění na bodovaných pozicích v mnoha mezinárodních šampionátech, včetně Formule 1. Dnes tato historie ožívá a tak, jako tehdy, i nyní ji pohání skutečná vášeň.

Galerie