ALFA ROMEO RACING
  • C38. Zrozen pro velké ambice.
  • Kimi Räikkönen
  • Antonio Giovinazzi
  • Historie protkaná vášní
  • Galerie

C38. Zrozen pro velké ambice.

Mistrovství světa Formule 1 představuje naprosto vzrušující výzvu, která odstartuje v Austrálii a po 21 kolech skončí v Abu Dhabi. Formule 1 je královskou disciplínou motoristického sportu, kde o vítězství rozhodují doslova milisekundy. V roce 2019 se šampionátu zúčastní také Alfa Romeo s vozem C38.

Kimi Räikkönen

Kimi Räikkönen

Iceman, je sice trochu introvertní, ale za volantem svého monopostu nesmírně schopný jezdec, který má formulové závodění doslova v krvi. Není proto překvapením, že jeden ze tří jezdců této sezony s titulem mistra světa usedne právě do monopostu stáje Alfa Romeo Racing.

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Má dostatek talentu i velké ambice. Nyní nastal čas, aby své dovednosti předvedl naplno. Pro Antonia Giovinazziho, mladé naděje italského motoristického sportu, je pozice oficiálního jezdce stáje Alfa Romeo Racing splněním snu.

Historie protkaná vášní

Historie protkaná vášní

Už rok po svém založení, 24. června 1910, se Alfa Romeo poprvé představila v oficiální soutěži a zvítězila v závodě v pravidelnosti jízdy v Modeně. Od té doby se stala skutečnou závodní legendou, která má za sebou vítězství a umístění na bodovaných pozicích v mnoha mezinárodních šampionátech, včetně Formule 1. Dnes tato historie ožívá a tak, jako tehdy, i nyní ji pohání skutečná vášeň.

Galerie